BODYCARE BAKIM KREMİ

Bodycare Onarıcı Bakım Kremi
Bodycare onarıcı bakım kreminin zengin içeriği sayesinde kullanım alanı çok geniştir. Nemlendirme ve bakım yapma özelliğinin yanı sıra; yara, yanık, epilasyon, depilasyon ve peeling işlemleri ve güneşlenme sonrasında kullanılması önerilir. Ayrıca egzama, sedef ve gibi cilt problemlerinde ciltte oluşan hassasiyeti gidermeye yardımcı olur.
Centella Asiatica, antioksidan özelliği ile cildi yenileyerek ciltteki tahrişlerin, cilt lekelerinin, sivilce ve yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur. Hassas ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırır, kızarıklıkları ve kurulukların giderilmesini destekler. Cilt bariyerini güçlendirerek, atopik dermatit (egzama) ve sedef gibi cilt hastalıklarının yarattığı hassasiyeti gidermeye yardımcı olur. Kolajen üretimini destekler, kırışıklık, ince çizgi ve koyu lekelerin görünümünü azaltmayı destekler.

İçeriğinde bulunan aloe vera cildinizi yoğun olarak nemlendirerek cildinizin elastikiyetini arttırır, hücre yenileyici özelliği sayesinde kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Aloe vera, mükemmel bir nemlendirici olmasının yanı sıra, ciltte meydana gelen tahrişleri yatıştırmayı destekler.
Salyangoz ekstratında bulunan protein ve vitaminler cildinizi zenginleştirir ve yumuşatır. Yapısındaki doğal kolajen ve elastin bağ dokusunu destekler, bu içerikler daha sıkı ve genç bir cildin ana bileşenleridir. Salyangoz ekstratında bulunan doğal glikolik asit cildinizi ölü hücrelerden arındırarak ince kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin azalmasına yardımcı olur. Doğal alantoin cildin yenilenmesini sağlar, yara izlerinin ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
İçeriğinde bulunan zeytinyağı ile cildinizi derinlemesine nemlendirir, ipeksi bir yumuşaklık sağlamayı destekler.
İçeriğinde bulunan papatya (bellis perennis) ekstratı cilt aydınlatıcı ve leke giderici aktif maddeler içerir, bu aktif ton eşitleyiciler cilt pigmentlerini eski açık renklerine kavuşturmaya yardımcı olur.

Bodycare Onarıcı Bakım Kremi
Bodycare Onarıcı Bakım Kremi, Centella Asiatica Extract, Snail Secretion Filtrate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chamomilla ve Allantoin’den güçlü içeriğiyle cildi nemli, yumuşak ve pürüzsüz tutarak, tahrişe yatkın bölgelerde onarıcı bir bakım sağlar. Bodycare Onarıcı Bakım kremi, depilasyon ve epilasyon uygulamasından sonra hassaslaşan cildin güçlenmesine yardımcı olur. Cilt üzerinde oluşturduğu film tabakası sayesinde, etkilenen bölgenin daha temiz kalmasını sağlar. Epilasyon sonrasında oluşabilecek hassasiyet önleyerek ve uygulama yapılan bölgeyi nemlendirir. Su bazlı olduğundan kıl köklerini besleyici etki göstermez, su ve peçeteyle kolaylıkla temizlenir. Depilasyon ve epilasyon uygulamasından sonra ihtiyaç duyulan bölgeye yeterli miktarda masaj yaparak uygulanır.

Pembe Haberler