Yazın Favori Saç Aksesuarlarını Keşfedin

Saç aksesuarları görünümünüzdeki küçük ve eğlenceli detaylar olarak bilinse de etkisi sandığımızdan da büyük. Sıcak havaların etkisiyle saçlarınızı toplayıp çıkmaktan sıkılıp konforunuza biraz da renk katmak istiyorsanız bu yazın favori saç aksesuarlarına göz atın deriz. Üstelik geçmişte çok da görünür olmasını istemediğimiz, tek beklentiimiz saçlarımızı düzenli tutması olan bu aksesuarlar bu kez görünür olmak için geri döndüler. Hiç olmadığı kadar parlak, hiç olmadığı kadar dikkat çekiciler.

Romantik kurdelelerden, göz alıcı saç bantlarına bu yazın favori saç aksesuarlarını denemek için hala vaktiniz olduğunu hatırlatalım ve öne çıkan 4 aksesuarı keşfedelim.

Rengarenk bar tokalar
90’lar ruhunun vazgeçilmezi bar tokalar son dönemde it-girl’lerin vazgeçilmez aksesuarı haline dönüşmüş durumda. Üstelik geçmişte görünür olmasını çok da istemediğimiz bu aksesuarlar şimdilerde hiç olmadığı kadar parlak, taşlı ve renkliler. Henüz bir klips tokası seti almadıysanız olabildiğince renkli seçimler yapmanızı öneririz.

Yumuşak ve parlak saten dokular ya da birbirinden parlak taşlarla çevrili saç bantları son yılların gözde aksesuarlarından biri. 90’lar ruhunu günümüze uyarlayan saç bantları tatil stinizi tamamlamanın yanı sıra kumsalda ıslanmış saçlarınızı hizzaya sokacak ve plajda rahat etmenizi sağlyacaktır. Uzun, düz veya dalgalı ya da kısa saçlarınızla kullanabileceğiniz bu aksesuarı 2022 yazıyla sınırlamak istemeyebilirsiniz.

90’lar ruhu her daim taze: Klips tokalar
Klips tokaların geçirdiği dönüşümün farkındasınız değil mi? Küçüklüğümüzde sadece önümüze düşen saçları bir arada tutmak için yardımcımız olan bu aksesuarlar 2022’de büyük değişim geçirerek geri döndüler (aslında hiç gitmemişlerdi) ve şimdi görünümlerini biraz eğlenceli hale dönüştürmek isteyen herkesin vazgeçilmezi oldu. Çok basit bir saç aksesuarı olan klips tokalar, Kendall Jenner’dan Hailey Bieber’a kadar her yerdeler ve tek görevleri gelişigüzel bir topuz değil.

Yaz aylarının vazgeçilmezi: Bandanalar
Sıcak havaların gelmesiyle bir kere daha bandanaların yumuşak kollarına bırakıyoruz saçlarımızı. Açık veya bağlı saçlarınız, dağınık bir topuz vb. ile farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz. Bandanaların hem uzun hem de kısa saçla harika göründüğünü de ekleyelim. Hatta at kuyruğuna bağlayarak romantik bir görünüm elde etmeyi de deneyebilirsiniz.